PROPAGACJA I PROJEKTOWANIE

Oferujemy pełne wsparcie techniczne i projektowe w zakresie budowy bądź modernizacji urządzeń i sytemów radiołączności dla kolejnictwa, wykonujemy wszelkie niezbędne w procesach przygotowania i realizacji inwestycyji, opracowania i projekty, także w zakresie niezbędnych do wykonania badań propagacji i planowania radiowego, pomiarów, obliczeń, doboru typu i wysokości zawieszenia anten, powiązanych z nimi instalacji odgromowych i antenowych, konstrukcji wsporczych, wież i masztów z obliczeniami konstrukcji i fundamentów włącznie (...). Zapewniamy bezpłatne wsparcie techniczne, materiały i szkolenia dla projektantów urządzeń i systemów radiołączności.

Obliczenia propagacji fal radiowych (planowania radiowego) realizujemy z wykorzystaniem profesjonalnego, licencjonowanego oprogramowania HTZ Communications Radio network planning & modelling. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, oprogramowanie HTZ Communications zapewnia wysoką dokładność obliczeń i aktualizację bardzo istotnych w procesie planowania i symulacji map terenowych uwzględniających także jakże zmienną warstwę zagospodarowania terenu, dzięki czemu obliczenia praktycznie pokrywają się z pomiarami fizycznie wykonywanymi w terenie po zabudowie i uruchomieniu urządzeń.

Wykonujemy również fizyczne pomiary propagacji fal radiowych w terenie, a także innych parametrów związanych z urządzeniami radiokomunikacyjnymi i instalacjami antenowymi jak m.in. faza i moc sygnału, dewiacja, czułość, poziom blokady szumów, częstotliwość fali nośnej, analiza widma, transmisja i stratność kabla, pomiar pełnej macierzy parametrów S, pomiary reflektometryczne, współczynnik fali stojącej (VSWR), a także pomiary uziemienia masztów i isntalacji odgromowych i innych parametrów niezbędnych np. do uzyskania / aktualizacji pozwolenia radiowego RRL.

Zapytania prosimy kierować na adresy e-mail biura oraz działu ofertowania i realizacji kontraktów.

^ Do góry
Korzystając ze strony zgadzasz się na przechowywanie cookies