Czwartek, 11 sierpnia 2022 English o nas galeria kontakt pliki mapa strony strona główna
Strona główna / Home page kontakt
Radiotelefony i akcesoria Radiotelefony dla kolejnictwa Systemy dyspozytorskie Sieć trankingowa MOBINET Serwis
Kliknij żeby rozwinšć/zwinšć-> Tait

« Przeglądaj menu z lewej...

TAIT » Radiotelefony przenośne Serii Orca 5000

Nowozelandzka firma Tait Electronics Ltd. jest jednym z największych producentów sprzętu radiokomunikacyjnego i akcesoriów. Istnieje od 1968 roku, posiada wiele oddziałów na całym świecie. Produkty firmy Tait spełniają rygorystyczne wymogi i normy przewidziane dla danego typu sprzętu.

Seria przenośnych radiotelefonów Orca 5000 obejmuje modele w pełni kompatybilne pod względem budowy mechanicznej i wykorzystywanych akcesoriów. Radiotelefony tej serii oparte są o tą samą platformę radiową i sterującą zróżnicowaną pod względem dostępnych funkcji, wykorzystania bądź nie możliwości klawiatury alfanumerycznej i wyświetlacza LCD.

Seria Orca 5000 obejmuje dwa modele konwencjonalne: Orca 5010 i Orca 5020 oraz trzy modele trankingowe MPT: Orca 5030, Orca 5035 i Orca 5040, które świetnie sprawdzają się w naszej sieci trankingowej Mobinet.

Wraz ze sprzętem firmy Tait zapewniamy również kompletne oprzyrządowanie i zestawy akcesoriów do oferowanych urządzeń.

Wszystkie modele serii Orca 5000 spełniają najwyższe normy i wymagania techniczne oraz użytkowe, stawiane urządzeniom profesjonalnym tej klasy. Pod względem parametrów radiowych urządzenia spełniają wymogi określone w normie ETS 300-086 oraz ETS 300-279, ETS 300-113. Pod względem parametrów użytkowych i odporności na działania czynników zewnętrznych spełniają one kryteria zawarte w normie użytkowej IP54 oraz są zgodne z wymogami MIL­STD 810 C, D, E


ZBIORCZE ZESTAWIENIE CECH RADIOTELEFONÓW ORCA

WYBRANE CECHY: Orca
5030
Orca
5035
Orca
5040
Liczba nastaw
(nie alfanumerycznych)
16 Brak Brak
Liczba nastaw
(Alfanumerycznych)
Brak 100 100
Liczba kanałów konwencjonalnych 10 10 10
Programowalne klawisze funkcyjne 2 3 3
Obsługa mikrotelefonu Nie Tak Tak
Blokada klawiatury Brak Tak Tak
Wskaźnik naładowania akumulatorów Nie Tak Tak
System menu Nie Tak Tak
Kody DTMF Nie Nie Tak
Kolejkowanie połączeń
(20 połączeń)
Nie Tak Tak
Tryb awaryjny Tak Tak Tak
Tryb oszczędzania akumulatorów Tak Tak Tak
Zdalne przywołanie Tak Tak Tak
PSTN & PABX Calls Tak Tak Tak
Standard MPT Tak Tak Tak
Obsługa statusów Nie Tak Tak
Obsługa wielu sieci Nie Tak Tak
Przyjmowanie krótkich wiadomości Nie Tak Tak
Wywołanie jednym przyciskiem Tak Tak Tak
Skanowanie kanałów Tak Tak Tak

Pobierz folder informacyjny PDF, wersja EN (828 KB)


MOTOROLA » Seria radiotelefonów profesjonalnych GP

Firma Motorola oferuje cztery grupy radiotelefonów serii GP. Każda z nich charakteryzuje się innymi prostymi w użyciu funkcjami, co umożliwia inteligentne tworzenie grup łączności radiowej. Ludziom pracującym na zewnątrz, radiotelefony serii GP zapewnią pełną moc i trwałość potrzebną do realizacji zadań, nawet w najcięższych warunkach. Ci, którzy pracują w pomieszczeniach, docenią lekkość i ergonomiczność konstrukcji, pozwalającą na bardzo szeroki zakres zastosowań tych radiotelefonów.

Radiotelefony mogą być przełączane albo do pracy w systemie łączności konwencjonalnej, idealnej w wypadku pracy na obiektach lub na niewielkich terenach; albo w tryb pracy trankingowej umożliwiający łączność na obszarach rozległych z ekonomicznym wykorzystaniem przydzielonych częstotliwości.

W łączności radiowej czynnikiem decydującym o jej skuteczności jest wierność przekazu głosu. Dźwięk płynący z radiotelefonów serii GP firmy Motorola jest zrozumiały prawie w każdych warunkach, ponieważ zastosowano w nich firmową technologię X-PANDTM. Fonia jest czystsza, wyraźniejsza i głośniejsza, co pozwala na porozumiewanie się praktycznie w każdym otoczeniu o dużym natężeniu hałasu.

Radiotelefony serii GP mają możliwość współpracy z siecią telefoniczną, co pozwala na utrzymywanie łączności nie tylko z osobami wyposażonymi w radiotelefony. Dostępna jest cała gama opcjonalnych kart umożliwiających rozbudowę funkcjonalności radiotelefonów, dzięki czemu można lepiej dostosować je do wymogów użytkowników przy jednoczesnym skróceniu przestojów na konserwację.

Dodatkowo gama Radiotelefonów serii GP uzupełniona jest szeroką ofertą akcesoriów, między innymi akumulatorów.

ZBIORCZE ZESTAWIENIE CECH RADIOTELEFONÓW SERII GP

WYBRANE CECHY:

GP320

GP340/640/140

GP360/380/680

GP1280

Liczba kanałów:

1

16

250

250

Przyciski programowalne:

2

4

4

7

X-Pand TM
(ulepszona fonia):

Tak

Tak

Tak

Tak

Moduły zewnętrzne do wmontowania:

Nie

Tak

Tak

Tak

Przeszukiwanie kanałów:

Nie

Tak

Tak

Tak

Klawiatura z alfanumerycznym wyświetlaczem:

Brak

Brak

1 liniowy

4 liniowy

Wskaźnik siły sygnału:

Nie

Nie

Tak

Tak

Wskaźnik naładowania baterii:

Nie

Nie

Tak

Tak

RapidCall TM - Szybkie wybieranie:

Nie

Nie

Tak

Tak

Wyświetlanie danych i sygnalizacji:

Nie

Nie

Nie

Tak

Pamięć głosowa:

Nie

Nie

Nie

Tak

Wbudowany paging:

Nie

Nie

Nie

Tak


Więcej szczegółów odnośnie radiotelefonów MOTOROLA można znaleźć na stronie producenta: www.motorola.pl w dziale produkty i usługi.


MOTOROLA » Radiotelefony przenośne serii PMR446

Czym jest PMR446 ?

PMR446 to Private Mobile Radio - nowy europejski standard nadawania i odbioru na częstotliwości 446 MHz. Korzystanie z radiotelefonów PMR nie wymaga uzyskania żadnych pozwoleń. Wystarczy zakupić odpowiedni radiotelefon by móc rozmawiać bez ograniczeń i to całkowicie za darmo. Pasmo PMR 446 to 8 kanałów częstotliwości 446,000-446,100MHz, na których można prowadzić rozmowy wzajemnie ze sobą niekolidujące. Oprócz tego, stosuje się dodatkowe kody, tzw. CTCSS (38 kodów selektywnego wywołania), emitowane i odbierane przez radiotelefon. Łączność uda się nawiązać, jeśli kody w obu radiotelefonach będą identyczne. Umożliwia to utworzenie 304 grup niekolidujących ze sobą łączności.

Radiotelefony PMR446

Dla prywatnego odbiorcy pojawiły się po raz pierwszy na rynku ciekawe pod względem wyglądu i funkcjonalności radiotelefony Motorola T5522, XTN446, CLS446 - następca T6222. Pracują one w pasmach częstotliwości specjalnie dedykowanych dla urządzeń typu PMR446, których użytkowanie nie wymaga rejestracji ani opłat. Radiotelefony te szczególnie polecane są osobom aktywnie spędzającym czas, do łączności w terenie i na obszarze zabudowanym, w zasięgu do 3 - 5 km.

PMR446 to pożyteczny kompromis techniczny, tani w eksploatacji i prosty w użyciu, pod warunkiem znajomości ograniczeń systemu oraz elementarnych zasad rozchodzenia się fal ultrakrótkich. © Copyright Pyrylandia 2005-2022 » »  » [ 921875 ] unikalnych odwiedzin Ostatnia aktualizacja: 11.10.2012 
 
Korzystając z zasobów naszej strony, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę.