Czwartek, 11 sierpnia 2022 English o nas galeria kontakt pliki mapa strony strona główna
Strona główna / Home page kontakt
Radiotelefony i akcesoria Radiotelefony dla kolejnictwa Systemy dyspozytorskie Sieć trankingowa MOBINET Serwis

« Przeglądaj menu z lewej...

Łączność trankingowa MOBINET

- tani system integrujący w sobie zalety połączeń konwencjonalnych, radiowych i telefonii komórkowej.

PYRYLANDIA Sp. z o. o. jest właścicielem i operatorem publicznej sieci trankingowej MOBINET działającej w oparciu o radiotelefony TAIT, MOTOROLA, YAESU i inne, zgodne z protokołem MPT1327.

Sieć MOBINET działa w oparciu o przemiennik radiowy, umieszczony na wysokości 285 m n.p.m. (144 m n.p.t.), znajdujący się na dachu 42 kondygnacyjnego budynku Hotelu Marriott.
Dzięki lokalizacji w centrum Warszawy zapewniamy poprawne połączenia na terenie całej aglomeracji i eliminujemy negatywny wpływ nadajników telewizyjnych i radiowych umieszczonych na Pałacu Kultury i Nauki. MOBINET swym zasiągiem obejmuje m.in. Wyszków, Górę Kalwarię, Modlin, Otwock itd.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu w celu sprawdzenia zasięgu i jakości łączności w bardziej odległych miejscach.

Abonenci nie potrzebują pozwolenia radiowego na użytkowanie radiotelefonów, kupują tylko odpowiedni sprzęt i opłacają abonament. Aktywacja radiotelefonów następuje natychmiast po ich zakupie. Radiotelefony ręczne pracują z mocą, 5W co zapewnia dobrą łączność na terenie byłego województwa warszawskiego. Stacja (lub stacje) bazowa może być zainstalowana w dowolnym punkcie miasta.
Rodzaj połączeń (indywidualnych i grupowych) oraz uprawnienia poszczególnych abonentów są programowane indywidualnie, według potrzeb użytkowników. © Copyright Pyrylandia 2005-2022 » »  » [ 921875 ] unikalnych odwiedzin Ostatnia aktualizacja: 11.10.2012 
 
Korzystając z zasobów naszej strony, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę.